Meniu
Krepšelis

Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda

Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Label -49 %
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Automobilinė kėdutė COMBO 0-25 KG juoda
Filtrai
Paštomatas Ne
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec
79,99€
157,30€
Be PVM: 66,11€
  • Likutis: Turime
  • Svoris: 8.00kg
  • Išmatavimai: 70.00cm x 60.00cm x 50.00cm
  • Prekės kodas: I0019
Prekę peržiūrėjo: 1550

Galimi pasirinkimai

Atsiėmimas parduotuvėje (Partizanų g. 26, Kaunas, 201 kab.) ( Per 2h.): 0.00€
DPD kurjeris į namus (1-2 d.d.): nuo 3,99€
DPD paštomatai (1-2 d.d.): nuo 2,13€

Platus mūsų Combo kėdutės svorio intervalas (0-25 kg) reiškia, kad ji gali lydėti vaiką per pirmuosius 5 gyvenimo metus. Aukštos kokybės audiniai, tvirta konstrukcija ir tvirta gamyba – tai tik keletas „Combo“ pranašumų. 4 žingsnių sėdynės nuolydis padeda pasirinkti geriausią vaiko sėdėjimo padėtį, o reguliuojama galvos atrama suteikia daugiau komforto ir saugumo kiekvienos kelionės metu.


automobilinė kėdutė 0-25kg sveriantiems vaikams (0,I,II grupė)

atgal arba į priekį nukreiptas montavimas skirtingose svėrimo grupėse

4 sėdynės nuolydžio reguliavimo padėtys

nuimama reduktoriaus pagalvėlė, pagaminta iš minkštų ir subtilių audinių

5 taškų saugos diržai su lengvu ilgio reguliavimu

subtilios pečių pagalvėlės sumažina odos sudirginimo riziką

erdvi sėdynė ir platus atlošas užtikrina erdvę ir komfortą kūdikiui


Išoriniai matmenys

42x46x63 cm

Matmenys

28x26 cm (sėdynės), 28x63 (atlošas + galvos atrama)

estetiniai apmušalai iš kvėpuojančių audinių

tvirtas ir patvarus apvalkalas, sukurtas ilgalaikiam naudojimui

modernus dizainas, kuriame puiki išvaizda derinama su praktiškumu

Sertifikuota ECE R44/04

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
6.1 Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Pirkėjas pasirenka prekių pristatymo būdą iš internetinėje parduotuvėje nurodytų variantų.

6.2 Kiekvienos prekės pristatymo terminas yra aiškiai nurodomas internetinėje parduotuvėje pateikiamame prekės aprašyme. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl force majeure aplinkybių. Kai Pirkėjas prekes atsiima pats, apie galimybę atsiimti prekes Pirkėjas informuojamas jo nurodytais kontaktais.

6.3 Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

6.4 Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę prekes atiduoti bet kuriam Pirkėjo nurodytu adresu esančiam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

6.5 Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Prekių pristatymo metu nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo, Pirkėjas apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymi pristatymo patvirtinime ar siuntą pristačiusio asmens pateiktose formose. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pristatytos pažeistoje pakuotėje, tačiau prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas ir prekių pristatymas yra atliktas tinkamai. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Nustačius prekių kokybės, kiekio ir/ ar asortimento neatitikimą, Pirkėjas gali nepriimti tokios prekės. Apie atsisakymą priimti prekę ir rastus pažeidimus Pirkėjas privalo pažymėti pristatymo patvirtinime ir/ ar siuntą pristačiusio asmens pateiktose formose.

6.6  Prekių pristatymo mokestis yra nurodomas internetinėje parduotuvėje, o taip pat aiškiai pateikiamas Pirkėjui kiekvienoje formuojamo užsakymo formoje.

6.7 Jei nėra galimybės užsakytų prekių pristatyti viena siunta, tai MUKUTIS.LT turi teisę pristatyti prekes keliomis siuntomis.

6.8 Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių. Pardavėjui dėl tokių priežasčių grąžinta prekė nebus pakartotinai siunčiama Pirkėjui iki Pirkėjas neapmokės papildomų pristatymo išlaidų.

6.9 Jeigu pirkimo-pardavimo sutartyje numatytas daiktų gabenimas ir Pardavėjas išsiunčia daiktus Pirkėjui, daiktų atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika pereina Pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, priima daiktus. Jeigu daiktai perduodami vežėjui, kurį pasirinko Pirkėjas, o Pardavėjas nesiūlė tokio pristatymo, šioje dalyje numatyta rizika pereina Pirkėjui, kai daiktai perduodami vežėjui. 

            

Privatumo politika
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Privatumo politika.