Meniu
Krepšelis

Lėlės

Lėlė kūdikis audekle pilka Lėlė kūdikis audekle pilka
Label -34 %
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0114
Sweet Baby Bean Puppet Grey CocoonDaugelis merginų svajoja turėti lėlę ir mėgsta mėgdžioti savo mylinčias, rūpestingas ir globojančias mamas – mūsų pupelė padės mergaitei įsijausti į šį svarbų vaidmenį. Žaisdama mergina išmoks atsakomybės ir empatijos. Rūpinimasis lėle turi edukacinį aspektą, kuris ..
19,99€ 30,25€
Be PVM:16,52€
Lėlė kūdikis audekle rožinė Lėlė kūdikis audekle rožinė
Label -34 %
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0115
Sweet Baby Bean Puppet Pink CocoonDaugelis merginų svajoja turėti lėlę ir mėgsta mėgdžioti savo mylinčias, rūpestingas ir globojančias mamas – mūsų pupelė padės mergaitei įsijausti į šį svarbų vaidmenį. Žaisdama mergina išmoks atsakomybės ir empatijos. Rūpinimasis lėle turi edukacinį aspektą, kuris ..
19,99€ 30,25€
Be PVM:16,52€
Lėlė kūdikis su mėlyna pižama Lėlė kūdikis su mėlyna pižama
Label
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0099
Lėlė yra vienas geriausių žaislų mūsų mažiesiems. Vaikai mėgsta rūpintis savo mielu žaislu, mėgdžiodami suaugusiuosius. Taip jie mokosi rūpintis mažu vaiku, prisiimti atsakomybę ir ugdyti empatiją. Rūpinimasis lėle yra įdomi pramoga ir turi edukacinį aspektą.Graži lėlė, ištobulinta kiekviena smulkme..
21,78€
Be PVM:18,00€
Lėlė kūdikis su rožine pižama Lėlė kūdikis su rožine pižama
Label
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0100
Graži lėlė, ištobulinta kiekviena smulkmena, veido bruožai atrodo labai tikroviškai, kaip mažas kūdikis. Mieli drabužiai yra baltos ir rožinės spalvos su flamingo atvaizdu. Pristatoma lėlė pagaminta iš sertifikuotų aukštos kokybės medžiagų, įrodančių jos naudojimo saugumą, taip pat ilgą žaislo tarna..
21,78€
Be PVM:18,00€
Lėlė kūdikis su žalsva kepurėle ir megztuku Lėlė kūdikis su žalsva kepurėle ir megztuku
Label -53 %
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0112
Sweet Baby Doll megztukas kepurė žalia 30 cmDaugelis merginų svajoja turėti lėlę ir mėgsta mėgdžioti savo mylinčias, rūpestingas ir globojančias mamas – mūsų lėlė padės mergaitei įsijausti į šį svarbų vaidmenį. Žaisdama mergina išmoks atsakomybės ir empatijos. Rūpinimasis lėle turi ugdomąjį aspektą,..
19,99€ 42,35€
Be PVM:16,52€
Lėlė su persirengimo kambariu ir priedais Lėlė su persirengimo kambariu ir priedais
Label -50 %
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0037
Dabar mažylė galės mėgdžioti mamą, žaisdama su lėle, išmoks pagrindinių grožio ritualų. Tai bus labai smagi patirtis, o daugybė priedų leis jums sukurti daugybę žaidimo scenarijų. Jūsų mergaitė galės paruošti lėlę išleistuvėms ar išeiti į lauką. Didelis mūsų spintos privalumas yra tas, kad joje..
36,30€ 72,60€
Be PVM:30,00€
Lėlė su priedais Lėlė su priedais
Label -50 %
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0027
Lėlė su priedais – puikus pasiūlymas mažoms mergaitėms, kurios mėgsta žaisti su lėlėmis ir domisi mada, turi daug drabužių savo spintoje ir dažnai persirengia. Rinkinį sudaro įspūdingas aksesuarų skaičius - viduje yra graži šviesiaplaukė lėlė švelniai rausva suknele su lankeliu. Tokie aksesuarai kai..
11,00€ 21,78€
Be PVM:9,09€
Lėlė kūdikis su rožine kepurėle ir megztuku Lėlė kūdikis su rožine kepurėle ir megztuku
-53 % Greit turėsime
Gamintojas: LEAN TOYS Modelis: L0113
Sweet Baby Doll megztinis kepurė Rožinė 30cmDaugelis merginų svajoja turėti lėlę ir mėgsta mėgdžioti savo mylinčias, rūpestingas ir globojančias mamas – mūsų lėlė padės mergaitei įsijausti į šį svarbų vaidmenį. Žaisdama mergina išmoks atsakomybės ir empatijos. Rūpinimasis lėle turi ugdomąjį aspektą,..
19,99€ 42,35€
Be PVM:16,52€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
Privatumo politika
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Privatumo politika.