Meniu
Krepšelis

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

1.1 Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
1.2 Kiekvienos MUKUTIS.LT parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
1.3 Norint gauti užsakytos iš MUKUTIS.LT parduotuvės prekės instrukciją lietuvių kalba, susisiekti el. paštu info@mukutis.lt
1.4 Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių, taip pat atsižvelgiant į protingai galimus išvaizdos neatitikimus.
1.5 Prekių keitimas ir grąžinimas atliekamas per 14 d. po pristatyto užsakymo ir gavus iš Pirkėjo raštišką prašymą (elektroniniu paštu info@mukutis.lt ), kuriame turi būti nurodomas užsakymo numeris, grąžintinų arba keičiamų prekių sąrašas ir grąžinimo arba keitimo priežastis.
1.6 Norint grąžinti prekę, kuri yra kokybišką, pirkėjas atsako už jos supakavimą bei pristatymo išlaidas.
1.7 Grąžinama kokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).
1.8 Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar brokuota prekė, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes pakeisti analogiškomis prekėmis arba, Pirkėjo pageidavimu, grąžinti už prekę(es) sumokėtus pinigus. Pardavėjas padengia pristatymo išlaidas.
1.9 Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.10 Jeigu prekės aprašyme nenurodoma kitaip, prekei yra suteikiamas 14 dienų kokybės garantijos terminas.

Grąžinimo forma

 

Privatumo politika
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Privatumo politika.